Tirane, Shitet Biciklete trek, numer 26, 80 mij lek

🚴‍♂️- Ne gjendje shume te mire. Goma te reja. Komordare dhe kaporton i ri. Disku i pasem eshte dopio disk.✅

🚲- 🔧Frenat funksionale te parat dhe mbrapa✅

🚴‍♂️- Marshat i punojne te 6. Funksionale dhe 3 pjata e pedaleve per cdo rruge.✅

🚲- Sinjal tregues fosforishent nga mbrapa✅

🚴‍♂️- Sendile marshini, rezistuese ndaj ujit✅.

 Vendodhja – Tirane

💸-Cmimi -80 mij lekë- i padiskutueshem

📞- Kontakt- 0684117269- Vetem Whatcapp