Jepet me Qera 1+1 e Mobiluar

Apartamenti jepet me qera vetem per Afat-gjatë.
Eshte 1+1 dhe ndodhet ne Skele perballe Stadiumit Flamurtari.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit me ashensor te shpejt dhe ka Uje dhe Drita 24 ore, gjithashtu eshte totalisht i mobiluar me te gjitha facilitetet. Pallati eshte i ri i ndertuar ne vitin 2017.

Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj tel 0682092010