Jepet Apartament 1+1, 80m2 mobiluar, me parket.

Jepet Apartament Vile 1 kateshe, 1+1, 80m2

📐

,i mobiluar, me parket.
Me oborr (vend per parkim).

🔐

Vendodhja : Afer Kavalieros , rruga Kavajes.
Cmimi : 350mij/lek ne muaj i diskutueshem.
Kerkohet : Persona serioz dhe me afat te gjate.
Cift ose 1 person gjendje pune 0672052383