SHITET Audi A4 2002 LOOK 2004 Sline

Audi A4 2002 LOOK 2004 Sline , 2.0Benzin+Gaz (gazi i sapo montuar disponon 3 vite garanci)
Disponon Navigator Kenwood Origjinal Cd DVD Usb Aux BT, disqe Nr17 Sline origjinal +2goma dimri rezerv , kamer parkimi , xhami i pasem i veshur kundra verbimit nga dritat , spostues sportiv per gomat e pasem , marmit me zhurem sportive , ngjyra Gri matte , mikrofon bluetooth x telefonata dhe sms reader, Letrat dhe siguracion te prepra per 1 vit . Sherbimet e sapo kryera vaj filtra rrip faze kit. Pompa e ujit dhe kit freksjoni dhe frenat te ndruar para 1 muaj .
Cmimi shum pak i diskutueshem. Ska nevoj per asnje sherbim shtes i gateshem per cdo lloj prove .
131+BHP
Per me shum info 0698183424