KERKOHET STAF DHE ME APO PA EKSPERIENC PUNE

Eksperience puneVajzat me ose pa eksperience pune per pergatitjen e produkteveKritere te tjeraDhe djemte me eksperience pune per sherbim

Detyrat dhe Pagesa

PagaE kenaqshmeÇfare ofrohet tjeterOfrohet trajnim falas per realizimin e produkteve tona si: waffles, crepes etjProcedura & afatet e aplikimitTe interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

AdresaPallatet e DelijorgjitQytetiTiranëTelefon0692214687