Super ofert ford fokus 1.8 nafte viti 2002

Ford fokus 1.8 nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.me shrbime te sapo bera.kit faze vaj filtra.letra te paguara.kondicioner funksional xhama elektrik.nr tel: 0698764585