Category: Punesim

BABY SITTER KERKOHET

Mosha 23-30 vjec te kujdeset per dy femije 6.5 vjec dhe 9 vjec. Orari cdo dite nga e hena ne te premte nga ora 15.00 deri 18.00, Personi duhet te jete ne dispozicion edhe per orare gjate nates dhe fundjaves

KERKOHET KAMARIER/E Paga40000

Te kete njohuri te gjuhes italiane ose angleze, me eksperience pune ne restorant, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit AdresaAdresa: Mbrapa Casa ItaliasQytetiTiranëCelular0689036666Telefon0689036666

KERKOHET SEKRETARE

Me ose pa eksperience pune Te kete njoguri te gjuhes angleze dhe shqiptare Preferohen te kene dhe njohuri nga kontabiliteti Paga e kenaqshme Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e e-mailit sindbadbusiness@yahoo.comTelefon0699516641

KERKOHET STAF DHE ME APO PA EKSPERIENC PUNE

Eksperience puneVajzat me ose pa eksperience pune per pergatitjen e produkteveKritere te tjeraDhe djemte me eksperience pune per sherbim Detyrat dhe Pagesa PagaE kenaqshmeÇfare ofrohet tjeterOfrohet trajnim falas per realizimin e produkteve tona si: waffles, crepes etjProcedura & afatet e

Read More

PUNONJESE LAVANTERIE Paga mujore 30’000 leke +sigurime

Kritere te tjeraMe eksperience pune, mosha deri 45 vjeç. Orari i punes 07:30 – 16:00, dita e pushimi javor me grafik Detyrat dhe Pagesa PagaPaga mujore 30’000 leke +sigurimet shoqerore, perfshirë lejen javore dhe vjetore Kontakte AdresaRruga “Urani Pano” Nd3,H1

Read More

KERKOHET PUNONJESE Supermarket

Kërkon të punësojë FEMER. Preferohet me ose pa eksperience pune Kohe te plote pse te pjesshme AdresaKopshti Botanik dhe adresa 2 : Ymer Kurti mbrapa postes nr 8 TiraneQytetiTiranëTelefon0693366088

KERKOHET PUNONJESE NE FUSHEN E KOZMETIKES

Me kohe te plote, nje vajze te moshes mbi 24 vjec ne fushen e kozmetikes. Te kete eksperience ne shitje, te jete e shkathet dhe e komunikueshme. Te interesuarit te dergojne cv me foto ne adresen e emailit ose ne

Read More

KERKOHET ESTETISTE

Sallon Ema & Ida e cila kerkon te zgjeroje staf: Kërkon të punësojë Per thonj. Me eksperience pune AdresaRr. “Durresit”, prane Albanian UniversityTelefon0697675335

Punsim ne Gjermani – Mynih, kerkohet kujdestare

Gjermani – Mynih, kerkohet kujdestare – badante per nje zonje te moshuar shqiptare Kerkohet kujdestare per nje te moshuar ne Mynih – Gjermani. Te jene serioze, te qeta dhe te preokupuara.Me marreveshje vetem per 3 muaj. Nisja ne fund te Marsit 2020

Read More

Tirane, ofroj vend pune Babysitter

Kerkojme nje Babysitter per dy femije 8 dhe 6 vjec. Orari 13.00 -21.00.E shtuna pushim.Aplikantja duhet te kete njohuri te mira te gjuhes angleze dhe te jete e komunikueshme me femijet.Nese jeni te interesuar ju lutem dergoni te dhenat tuaja

Read More