Category: Punesim

Punsim ne Gjermani – Mynih, kerkohet kujdestare

Gjermani – Mynih, kerkohet kujdestare – badante per nje zonje te moshuar shqiptare Kerkohet kujdestare per nje te moshuar ne Mynih – Gjermani. Te jene serioze, te qeta dhe te preokupuara.Me marreveshje vetem per 3 muaj. Nisja ne fund te Marsit 2020

Read More

Tirane, ofroj vend pune Babysitter

Kerkojme nje Babysitter per dy femije 8 dhe 6 vjec. Orari 13.00 -21.00.E shtuna pushim.Aplikantja duhet te kete njohuri te mira te gjuhes angleze dhe te jete e komunikueshme me femijet.Nese jeni te interesuar ju lutem dergoni te dhenat tuaja

Read More

Tirane, Ofroj vend pune Punonjëse shtëpie

Kerkojme nje Punonjese shtepie per ndihme ne punet e shtepise ne nje familje me dy te rritur dhe dy femije .Orari 08.00-16.00. E diela pushim.Preferohet nje punonjese me banim ne zonen e Freskut.Nese jeni te interesuar ju lutem dergoni te

Read More

Tirane, Ofroj vend pune Punonjëse shtëpie

Kerkojme nje Punonjese shtepie per ndihme ne punet e shtepise ne nje familje me dy te rritur dhe dy femije .Orari 08.00-16.00. E diela pushim.Preferohet nje punonjese me banim ne zonen e Freskut.Nese jeni te interesuar ju lutem dergoni te

Read More

Operatorë Shitjesh italisht – 500 EURO

Kompani telemarketingu kërkon të zgjerojë stafin me 10 Operatorë/e shitjesh telefonike. Ofrohet pagë bazë e lartë dhe bonuse të vazhdueshme e progresive.Ambjent pune pozitiv, me mundësi të mira rritje.Trajnim i vazhdueshëm. Kërkohet:– Zotërim i mirë i gjuhës italiane– Eksperiencë në shitje ose Outbound.– Qëndrim pozitiv dhe lirshmëri në komunikim– Korrektësi në vendin e

Read More

DELTA GROUP KERKON TE PUNSOJ SHOFER

Delta është pjesë e DELTA GROUP ku bëjnë pjesë kompanitë Deutschcolor, Delta Home, Thermoswiss, Dast dhe Delta.Delta është lider në tregtimin e pllakave, parketeve, hidrosanitareve dhe shumë aksesorëve të ndryshëm.Gjithashtu zotëron eksluzivitetin e disa kompanive të njohura ndërkombëtare si Aparici,

Read More

Kerkojme full / part time Operator Pagesa baze shume e kenaqshme (mbi 400 euro

Tirane-Qender, kerkojme full / part time Operator (anglisht, gjermanisht, spanisht, greqisht, frengjisht)*MED company operon dhe ofron zgjidhje bashkekohore ne fushen e marketingut . *Per ti paraprire dinamikes se tregut shpallim lajmerimin per operatore marketingu. *Pagesa baze shume e kenaqshme (mbi

Read More

Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ?

Web Cloud eshte ne kerkim te operatoreve telefonik ne gjuhenItaliane,Spanjolle,Gjermane,Angleze Nese jeni ambicioz dhe njihni mire nje nga gjuhet e mesiperme,Web Cloud eshte mundesia e duhur per te patur rroge te larte dhe per te qene financiarisht te pavarur Cfare

Read More

KERKOHET NDIHMES KUZHINIERE Pagesa 40.000 -50.000 leke

Kritere te tjera(femer). Me eksperience pune. Turni II Ofrohen kushte shume te mira pune AdresaIsh Blloku, rr. “Nikolla Tupe”, nr.1Celular0692183113Telefon0694022227

KERKOHET PUNETOR Ofrohen pagesa te larta

Per prodhim dhe montim te ulluqeve te profileve te ndryshme te llamarines. Mundesisht me eksperience pune AdresaBulevardi Blu, KamezTelefon 0684087950