Category: Punesim

Kerkohet Kasiere

(F/M) Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim Celular: 0695184735

Kerkoj puntor ne fushen e reklamimeve rroga e kenaqshme

Kerkoj puntor me eksperjence ne fushen e reklamave rroga e kenaqshme +siguracion tel O682002880

Kerkohet agjent FOREX NE GJUHEN ITALIANE PAGESA ME TE MIRA NE TREG 400 EURO + BONUSE

Kerkohet agjent FOREX NE GJUHEN ITALIANE PAGESA ME TE MIRA NE TREG 400 EURO + BONUSE KONTAKTONI NE 0695669419

Kerkohet Elektricist

Paga dhe kushte pune te kenaqshme Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire Celular: 0682044332 Telefon: 0682069315

Kompania HL Group BMW Albania Kerkon shitse

Te njohe markat BMW, Benz, Audi Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit Telefon: 0692060860

PUNËTOR PËR KROACI

PUNËTOR PËR KROACI (URGJENTISHT) · Muratorë (20 mjeshtër) · Tesarë /shallovanje (20 mjeshtër) · Knauf (20 mjeshtër) · Fasadë (20 mjeshtër) · Keramikë (15 mjeshtër) Kriteret: *Përvoja e punës (e domosdoshme) *Njohja e gjuhës bazike serbo-kroate, (përparesi por jo e

Read More

Edukatore Kopesht Privat

Me eksperience pune. Kritere te tjeraTe kete diplomen perkatese per parashkollor. Te jete serioze dhe korrekte ne pune. Te interesuarat te dergojne CV ne adresen: Telefon: 0673008350

Shofer

aksie. Te kene liçensen perkatese (deshmi taksie). Paga 43.000 leke+ siguracion + bonuse sipas xhiros Telefon: 0694874552

Mundësi Punësimi në Gjermani!

Firma e Ndërtimit SARK Constructions kërkon të punësojë: 1 – Inxhinier Ndërtimi (Me eksperienc pune).2 – Inxhinier Elektrik (Me eksperienc pune).3 – Juriste – Të ketë mbaruar shkollën e lartë, dhe të dijë gjuhën Gjermane. Të interesuarit të na kontaktojnë

Read More

Pune nga shtepia,

Pune nga shtepia, nga kerkimet e mia eshte e regjistruar ne angli dhe verifikohet shume thjesht ne faqen zyrtare te licencave uk.gov. U abonova me gold mendoj qe eshte me e mira e mundshme te besh upgrade. Mund te fitoni

Read More