Category: Punesim

Pune nga shtepia

Pune nga shtepia, nga kerkimet e mia eshte e regjistruar ne angli dhe verifikohet shume thjesht ne faqen zyrtare te licencave uk.gov. U abonova me gold mendoj qe eshte me e mira e mundshme te besh upgrade. Mund te fitoni

Read More

Kerkohet edukatore e Kualifikuar.

Kopshti Foleza Jeshile kerkon te punesoje edukatore te kualifikuar.Kriteret qe duhet te permbushin kandidatet: 🔹Diplome Universitare per ciklin parashkollor.(Diplome Universitare me profile te tjera nuk do te meren ne konsiderate)🔸Te kete deshire te punoje me femijet, pozitive dhe e komunikueshme.🔸Te kete

Read More

Recepsionist/e me eksperience ne shitje.

UNIVERSITETI ITALIAN online AL PEGASO Kerkon recepsionist/e me eksperience ne shitje. Te kete njohuri te gjuhes italiane. Kushtet e kontrates: rroge fikse mujore dhe perqindje. Koha part time dhe full time. Email unialbpegaso@gmail.comTelefon: 0699268499

Operator telefonik

Kompania: ZZ GROUP Kerkon operator telefonik në gjuhën Italiane, Gjermane dhe Angleze , Italiane dhe Spanjolle Full dhe Part time Ofrojme:– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes– Mundesi trajnimi jashte

Read More

Punetore Shtepie

Kerkohet nje zonje per pastrim shtepie, gatim dhe hekur.Orari: Nga e hena ne te shtune, ora 08:30 me 16:30Kriteret: Eksperience te meparshme pune ne familje, korrektesi, seriozitet, etj. Mosha: nga 40 deri 48 vjeç.Vendi: kthesa e Kamzes, pallatet e Malejzianit, perballe

Read More

Punetore kopshti privat

Kërkojmë puntore për një kopsht privat në Astir , puntorja duhet të jetë banorë e zonës sepse puna do të jetë në dy orare paradite dhe mbasditë TEL: +355693479382.

Agjent Shitjesh

Kompania A&R kerkon te punesoje Agjent Shitjesh . Kriteret : te jene te komunikueshem , te afte per te punuar ne grup , te posedojne makine dhe patente te klasit B . Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0686280796JU

Read More

Ofroj vend pune SHITES/E NE SUPERMARKET

Tirane, ofroj vend pune SHITES/E NE SUPERMARKETKerkojme punonjes per supermarket Conad ne zonen e Ish Parku te autobuzave dhe Astirit, femer dhe mashkull. Puna eshte me turne dhe nuk nevojitet eksperience. Studentet preferohen vetem turni i dyte. Te interesuarit te kontaktojne ne

Read More