Category: Makina

Shitet vw golf 4 viti 99 motorr 1.9 naft

Shitet vw golf 4 viti 99 motorr 1.9 naft manual 4 porta xhama te zi orgjinal drita kseno letrat mbarojn sot cmimi 1.5 euro 0675587998

Vw polo 1.0 benzine gas impjanti

Vw polo 1.0 benzine gas impjanti landi renzo i sapo montuarMe letra per 1 vitVit prodhimi 1999Nr : 0696147475

SHITET Audi A4 2002 LOOK 2004 Sline

Audi A4 2002 LOOK 2004 Sline , 2.0Benzin+Gaz (gazi i sapo montuar disponon 3 vite garanci)Disponon Navigator Kenwood Origjinal Cd DVD Usb Aux BT, disqe Nr17 Sline origjinal +2goma dimri rezerv , kamer parkimi , xhami i pasem i veshur

Read More

SHITET Phaeton 3.0 Automat

Shitet : PhaetonViti : 2008Kambjo : automatikLenda Djegese : naftTarga : gjermaneKm :220.000Ngjyra :zezeOpsionet shtese :me dogane te paguar full opsionVendodhja : tiraneCmimi :7.500 euroTelefon :0675025623

shitet golf 5 gti viti 2004

shitet golf 5 gti viti 2004 per arsye emigrimi cimi okazion nr tel 0692320349

Golf 4 benxin gaz

Makina esht ne gjendje shum te mir vaj filtra omurtizator gominat gjitha te bera inpjanti I sapo montuar me letra te ri makina gati per cfar do lloj prove viti 99 0682816500 okazjon

Ford fiesta ne gjendje shum te mir benzin 1.2

Ford fiesta ne gjendje shum te mir benzin 1.2 me letra 6.6.2020.vitit 2000.200.000 klm.1450 ero pak i diskutushem

SHITET GOLF 5

SHITET GOLF 5, Vit prodhimi 2006, Motorr 1.9 naft, kambio manuale, Ngjyr e zeze, xhama elektrik, me 4 dyer, shum komode dhe e paster, pasyra me komando, Disqe alumini, me goma te reja, me 180 000 km, Ne gjendje PERFEKTE

Read More

Shes Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2006

Shes Ford Fiesta 1.4 nafte me dogane i sa po ardhur nga Torino ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike karrocerie me 112000 km originale nr 0699444385 Genti

Super okasion Automat 1.3 nafte

cmimi 3.700 euro i disk0685108637AUTOMAT 1.3 naftesuper ekonomikeE sapo targuar2 celsa hapje qendroreme klimagoma te reja 100%motor me zinxhir