Category: Makina

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZINE+GAS VITI 2012 AUTOMAT 4X4

SHITET SUZUKI GRAND VITARA MOTORR 2.4 BENZINE+GAS VITI 2012 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA DISQE ALUMINI KOMANDA NE TIMON RADIO CD SUPER EKONOMIKE 4X4 LETRA TE PAGUARA PER 1 VITE CMIMI…9999 EURO…MUNDESI NDERRIMI…ME MAKINE ME VLERE ME TE ULET…TEL…0682021223..

Shitet ose ndrohet me makin

motor x9 c250 4 kosh me letra ne gjendje shum te mir cmimi 700ero mundesi ndrim me makin nr 0698764595

SHITEN: Sprinter 515 KW, Neoplan 50+1+1

SHITEN:1 Sprinter 515 KW, 20+1 vendsh, ngjyrë blu i viti 20081 Neoplan 50+1+1 vendsh, ngjyrë blu i vitit 2001.Makinat janë në gjendje shumë të mirë, me dokumente dhe siguracione ndërkombëtare.Të interesuarit të kontaktojnë në këtë nr telefoni:069477664

Mini Cooper Viti prodhimit 2005

Kamjo manuale. 1.6 benzin E gatesheme per cdo lloj prove.Tel 0693702670

C klas ne gjendje shum te mir mundesi ndrimi

C klas 220 nafte CDI.viti 1999.ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.kondocioner funksional.xhama te 4 elektrik.disqe alumini.kamje automat .letrat per nje vit. Cmimi 2400ero mundesi ndrimi Nr tel 069 87 64 585 j

Volsvavegn bora 1.9 naf ne gjendje shum te mir

Volsvagen bora.1.9 nafte manual ne super gjendje viti 1999 kamje manual. sherbime te sapo bera.disqe alumini.4 xhama elektrik.timon tresh.kondicioner funksional.goma te mira.letra te sapo paguara.per nje vit.nr tel:0698764585

Peugeot 307 1.4naft ne gjendje shum te mir me letra per i vit

Pezho 307 nafte 1.4 manual ne viti 2003 gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.kondicioner funksional.disqe alumini xhama elektrik super ekonomike .letra te paguara per nje vit.cmimi 1800ero i diskutushemnr tel:0698764585