Category: Makina

Peugeot 307 1.4naft ne gjendje shum te mir me letra per i vit

Pezho 307 nafte 1.4 manual ne viti 2003 gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.kondicioner funksional.disqe alumini xhama elektrik super ekonomike .letra te paguara per nje vit.cmimi 1800ero i diskutushemnr tel:0698764585