Category: Prona

KERKOJ SHPI ME QERA NE ELBASAN

Kontaktoni ne nr e telefonit 0692900800

JEPET ME QERA 1+1

Jepet me qera apartament me super cmim 1+1+ballkon (Ali Dem) zona ofron parikm pallati i 2016 me ashensor 1 dhome gjumi, 1 sallon+1 kuzhine 1 tualet 1 korridor 1 ballon telefon 0685451010 cmimi 200 euro

KERKOJ GOC PER NDARJE QERAJE

KERKOJ GOC PER NDARJE QERAJE, SHTEPIA ESHTE 1+1 MOBILUAR ME KUSHTET MJAFT TE MIRA QERAJA 200 TOTAL, AKTUALISHT JEMI 2 VAJZA NR TEL 0688668943

Jepet Apartament 1+1, 80m2 mobiluar, me parket.

Jepet Apartament Vile 1 kateshe, 1+1, 80m2 ,i mobiluar, me parket.Me oborr (vend per parkim). Vendodhja : Afer Kavalieros , rruga Kavajes.Cmimi : 350mij/lek ne muaj i diskutueshem.Kerkohet : Persona serioz dhe me afat te gjate.Cift ose 1 person gjendje

Read More

Jepet me Qera 1+1 e Mobiluar

Apartamenti jepet me qera vetem per Afat-gjatë.Eshte 1+1 dhe ndodhet ne Skele perballe Stadiumit Flamurtari.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit me ashensor te shpejt dhe ka Uje dhe Drita 24 ore, gjithashtu eshte totalisht i mobiluar me te

Read More

Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 1

jepet me qera apartamenti i mobiluar ,2 min larg nga stacioni i kombinatit0674400099 Cel. : 0674400099

Jepet me qera PARTAMENT NE KOMUNA PARISIT 2+1 NUNSI VENDI PARKIMI

JAP ME QERA APARTAMENT NE KOMUNA PARISIT MBI UNAZEN PALLATI TEK BIG MARKET 1 MIN LARG STACIONIT URBANIT E KOMPLETUAR ME KUSHTE BASHKOHORE 2+1 NUNSI VENDI PARKIMI ETJ 400 MIJE PA DISKUTUSHME 0694778919

Jepet me qera 2+1 e gjitha e mobiluar + internet, vendodhja ne Sauk

Jepet me qera 2+1 e gjitha e mobiluar + internet. Kati i dyte, 80 metra katror. Vendodhja ne Sauk Cmimi:200 mije leke Kontaktoni: Email: rudina1234@comitalia Numer kontakti: +  0393298984398

Tiranë, jepet apartment 1+1 me qera, çmimi 20,000 Leke

Tirane, jepet apartment 1+1 me qera, cmimi 20,000 Leke Ne zonen e shkolles Bashkuar, perballe shkolles Bajram Curri, ne nje pallat ekzistues me tulla te bardha ne katin e 2, jepet nje apartment 1+1 me qera, apartmenti eshte totalisht i

Read More

Apartament 1+1 me qera tek Zogu Zi

Ofrohet apartament me qera tek zogu zi Mobiluar ne menyre bashkohore Totalisht e restauruar Pallat i ri me ashensor Mundesi parkimi falas ne zone . Cmimi: 300 Euro. Telefon: 0697032250