Category: Prona

Kerkoj Shpi me qera ne zonen e laprakes

PRSH ME DUHET NJE SHTEPI NE LAPRAK ME QERA JO ME SHUM SE 150MI TE VJETRA TE JET E PA MOBILUAR SE I KAM VET SKA PROBLEM TE JET PALLAT APO PRIVATE VETEM TEJET BRENDA NE LAPRAK FLM tel 0682147793

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA,DURRES!

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 tualet.Vetem familjare!INFO:📞0695300573CMIMI💥180€/muaj💥

Shitet vile 5 kateshe, apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1,

Shitet vile 5 kateshe, apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, siperfaqe nga, 60 M2, deri 119m², punime cilesore, pamje piktoreske, me parkim te hapur, me ballkone, hipoteke te rregullt. Telefononi ne viber tek numri grek ose tel. Çmimi

Shitet objekti i ndarë përkatësisht në 4 kate dhe 2 kate.

Shitet objekti i ndarë përkatësisht në 4 kate dhe 2 kate.Objekti ndodhet pas Stacionit të trenit në Golem. Objekti është 2860 m2 i ndërtuar dhe sipërfaqja e pronës është 1326 m2. Fakti është 1520 m2. Objekti është i hipotekuar dhe

Read More

Kerkoj te ndaj qerane ne Vlore

Jam nje vajze qe jetoj ne qytetin e Vlores, 22 vjece dhe jam e interesuar per 2 vajza per te ndare qirane e shtepise. Shtepia eshte ne zonen e Skeles, fare prane Universiteteve, 1+1, ka kapacitet per 3 persona, mjafte

Read More