Category: Sherbime te ndryshme

DUAM.AL HAP DYERT PER TE REKAMUAR BIZNESIN TUAJ FALAS

Nese jeni te interesuar te promovoni produktet tuaj, ju lutemi na dergoni ne numrin 0695705435 whatsapp produktet dhe te dhenat e biznesit tuaj do e postojm nese doni filmime me dron kamera profesionale dhe foto artistike me nej pages minimale

blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet

blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

Biciklet per Femra

Super gjendje biciklet per femra 24 Lek130 0692488788Shijak, Durrës

Super cmim Termus per ngrohjen e ushqimit

Ne ditet e ftohta ajo cka na shijon me shume eshte ushqimi i ngrohte. Per kete mendojme ne  🙂Termus per ngrohjen e ushqimit, me ndarje nga brenda, qe ushqimi te jete i ndryshem. Me prize. Pra eshte teper i lehte

Read More

SUPER OFERT Hena abazhur 3D

🌙 Hena abazhur 3D per te zbukuruar cdo ambjent tuajin. 🤝Cmimi vetem 2000 Leke📩Porosit tani ne mesazh Ndizet dhe fiket me ane te nje butoni.Ndryshon ngjyre sapo te vendosni doren.E karikueshme.Me mbajtese druri.Kohezgjatja e karikimit: 3-4 ore. ℹKeshillohet qe te pakten

Read More

Shes presen e pllakav makita me llaser 120cm

Shes presen e pllakav Makita me llaser 120cm me 22 llagera me pomp per ule e re pa perdor vesa ka arrit ju mirpres qat ose ne viber 045690738.

Apel per ndim nga fushe Kruja

Kan 2 dite e 2 nete ne fushe fushë krujë që po rrin jashtë është ftoft është shi, si ka mundësi akoma mos të shkoj asni ti hapi një çader apo ti jap një ndihmë, po semuren fëmijët nga i

Read More

URGJENTE apel per ndim dhe strehim

Liliana Pali sapo me konfirmuan qe zonjes nuk i eshte ofruar asnje ndihme asnje ushqim apo strehim eshte e vetme me te birin 0693122299 kontaktoheni ndodhen ne Armuth kush mundet ti ndihmoj🙏

Apel per ndim i prekur nga termeti

Shiten kompresora dinamo motorrina

Shiten kompresora dinamo motorrina abs centralina farvalla fleometra kasetofona bateri injetore timona ceksa dritash celsa xhamash dhe pjese te thera0694434564