Category: Sherbime te ndryshme

Tirane, Shitet Biciklete trek, numer 26, 80 mij lek

🚴‍♂️- Ne gjendje shume te mire. Goma te reja. Komordare dhe kaporton i ri. Disku i pasem eshte dopio disk.✅ 🚲- 🔧Frenat funksionale te parat dhe mbrapa✅ 🚴‍♂️- Marshat i punojne te 6. Funksionale dhe 3 pjata e pedaleve per cdo

Read More

Iphone 128 gb 6s + rosse ,me garanci i ardhur nga jashtë me gjithe aksesorët

Shitet iphone 6 s +128 fbGjendja 10 /10 Me aksesorë, kuti origjinaleRosse Çmimi 340mijPadiskutueshëm fare0692256003

SHITET CUTTER ROLAND GS/24 63cm

Cutter Roland japonez,ideal per cdo lloj prerje ne adeziv per reklama ne xham dhe plexyglass, stampa bluzash,vizatime inxhinierike etj.,ka mundesine e prerjes nga 10-63cm. Eshte blere i ri ne Athine dhe eshte perdorur vetem 2 muaj. Cmimi 1300 euro (eshte

Read More

Dhome gjumi Okazion!

Shitet dhoma gjumit ne golem per arsye mos perdorimi.Cmimi 300 mije lek te vjetra.I diskutushem

Lojra Ps4 Ps3 Xbox 360 Xbox One

Ps4. 30 mijeXbox One 30 mije Ps3 10 mijeXbox 360 10 mijePer 3 lojra e me shume bejme ulje.Me poste Adex kushton 360 leke posta ne te gjithe shqiperine 0692624531

Fluke 101

Shes Aparat Mate Fluke 101 i Ri .Cmimi 55 euro.Dergesa me poste Falas pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli.Cel 069 73 09 899.

Kompjuter me Monitor 8GB Ram Çmimi: 10 000 LEK

Shitet Kompjuter dhe monitor bashk me mouse dhe tastjer ne gjendje shume te mire nuk ka asnje problem ose difekt.Kompjuteri eshte shume i shpejte nuk ngecMonitori eshte me levizje si ta duash. Te dhenat e kompjuterit : Windows 7CPU : Dual

Read More

KREVAT FEMIJESH

Krevat femijesh, 9.000 leke  Telefon: 042239303

Shiten 5 komplete stolash te kompletuara

Shiten 5 komplete stolash te kompletuara Çmimi: 50 000 LEK cel: 0684800673

TAVOLINE NGRENIE

Tavoline ngrenie, 9.500 leke Telefon: 042239303  Celular: 042239303