Blog

KERKOHET MIKPRITESE

Kritere te tjera(hostes). Te jete e komunikueshme, e qeshur dhe e shkathet Detyrat dhe Pagesa PagaOfrohet pagese e mire Kontakte AdresaTiraneTelefon0692020802

KERKOHET NDIHMES PARUKIERE

Kritere te tjeraMe eksperience pune Detyrat dhe Pagesa PagaE kenaqshmeÇfare ofrohet tjeterKushte te mira pune (@out_or_in_beauty_studio) Kontakte Celular0698696663

KERKOHET SHITES PER PJES KEMBIMI

Kritere te tjeraPer pjese kembimi, me eksperience pune Detyrat dhe Pagesa PagaE kenaqshme Kontakte QytetiTiranëEmailcitytaxialbania@gmail.comTelefon0696336395

Super ofert Polo

1.9 naft viti 2007 navi te plot sendilje me ngrohje telefononi per me shum detaje 0695705435

KERKOHET PJATALARESE

Kritere te tjeraKushte shume te mira pune Detyrat dhe Pagesa PagaShume e mire Kontakte AdresaIsh BllokuTelefon0692092794

KERKOHET PUNETORE FABRIKE (M/F) Me ose pa eksperience pune

Kritere te tjera(M/F) Me ose pa eksperience pune si: makiniste, stroblist, kontrollor, okealitrice, prestari, punim me dor, etj. Detyrat dhe Pagesa PagaE kenaqshme dhe kushte te mira pune Kontakte Telefon0688381327

PUNONJES (djem dhe vajza) nuk ka nevoj per eksperienc

Kritere te tjera(djem dhe vajza) per t’u punesuar ne Avolxhime Elektrike per ne Maminas. Nuk ka nevoje te kene eksperience pune. Mosha e aplikanteve 18 vjeç – 40 vjeç Detyrat dhe Pagesa PagaE kenaqshme Kontakte AdresaAdresa: MaminasCelular0682068338Telefon044504779

kerkohet Banakier Paga30.000 leke + siguracion

Eksperience puneMe eksperience puneKritere te tjeraTe jene korrekt dhe serioze ne pune. Turni I Detyrat dhe Pagesa Paga30.000 leke + siguracion Kontakte AdresaRrugica “Zenel Baboci”, tek rruga e Barrikadave, pallat i ri.Telefon0682090241

blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet

blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822

KERKOJM PUNTOR PagaNga 30.000 -50.000 muaj

Kritere te tjeraPunetor per shitjen dhe nderrimin e gominave hidraulike dhe njohjen e te gjithave pjeseve te kembimit.Varet nga experienca.Mundesia e perftimit te % ne baze te performances Detyrat dhe Pagesa PagaNga 30.000 -50.000 muaj Kontakte Celular0672033591Telefon0693354206