Blog

KERKOHET PUNONJES NE FABRIK Paga40.000 leke deri 65.000 leke

Fabrike kolltuqesh Kerkon te punesoje: Punonjes per prerje sfyngjeri Nga e hena ne te shtunePuna 8 oraresh.Transporti mundesohet nga kompania. AdresaPrane doganes se tiranesCelular0694003355

KERKOHET OPERATOR pagesa 60.000 leke plus bonus

pershendetjekerkohen op ne gjuhen italiane dhe spanjolle ,me ose pa experience ne call centerorari eshte 9-17kontrate pune ne baze te ligjeve ne fuqipagesa 60.000 leke plus bonuste interesuarit mund te kontaktojne ne nr tel 0696245241

BABY SITTER KERKOHET

Mosha 23-30 vjec te kujdeset per dy femije 6.5 vjec dhe 9 vjec. Orari cdo dite nga e hena ne te premte nga ora 15.00 deri 18.00, Personi duhet te jete ne dispozicion edhe per orare gjate nates dhe fundjaves

KERKOHET KAMARIER/E Paga40000

Te kete njohuri te gjuhes italiane ose angleze, me eksperience pune ne restorant, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit AdresaAdresa: Mbrapa Casa ItaliasQytetiTiranëCelular0689036666Telefon0689036666

KERKOHET SEKRETARE

Me ose pa eksperience pune Te kete njoguri te gjuhes angleze dhe shqiptare Preferohen te kene dhe njohuri nga kontabiliteti Paga e kenaqshme Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e e-mailit sindbadbusiness@yahoo.comTelefon0699516641

KERKOHET STAF DHE ME APO PA EKSPERIENC PUNE

Eksperience puneVajzat me ose pa eksperience pune per pergatitjen e produkteveKritere te tjeraDhe djemte me eksperience pune per sherbim Detyrat dhe Pagesa PagaE kenaqshmeÇfare ofrohet tjeterOfrohet trajnim falas per realizimin e produkteve tona si: waffles, crepes etjProcedura & afatet e

Read More

Ford Focus C-Max 1.8 Nafte Manual Gjendje Perfekte Kambjo Manuale

Ford focus cmax motorr 1.8 nafte kambko manuale ne gjendje shum te mire e paster brenda jasht xhama te zinj origjinal disqe alomini 4 gomat e reja 0688833740 tel

Super ofert ford fokus 1.8 nafte viti 2002

Ford fokus 1.8 nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.me shrbime te sapo bera.kit faze vaj filtra.letra te paguara.kondicioner funksional xhama elektrik.nr tel: 0698764585

PUNONJESE LAVANTERIE Paga mujore 30’000 leke +sigurime

Kritere te tjeraMe eksperience pune, mosha deri 45 vjeç. Orari i punes 07:30 – 16:00, dita e pushimi javor me grafik Detyrat dhe Pagesa PagaPaga mujore 30’000 leke +sigurimet shoqerore, perfshirë lejen javore dhe vjetore Kontakte AdresaRruga “Urani Pano” Nd3,H1

Read More

KERKOHET PUNONJESE Supermarket

Kërkon të punësojë FEMER. Preferohet me ose pa eksperience pune Kohe te plote pse te pjesshme AdresaKopshti Botanik dhe adresa 2 : Ymer Kurti mbrapa postes nr 8 TiraneQytetiTiranëTelefon0693366088