Blog

KERKOHET PUNONJESE NE FUSHEN E KOZMETIKES

Me kohe te plote, nje vajze te moshes mbi 24 vjec ne fushen e kozmetikes. Te kete eksperience ne shitje, te jete e shkathet dhe e komunikueshme. Te interesuarit te dergojne cv me foto ne adresen e emailit ose ne

Read More

KERKOHET ESTETISTE

Sallon Ema & Ida e cila kerkon te zgjeroje staf: Kërkon të punësojë Per thonj. Me eksperience pune AdresaRr. “Durresit”, prane Albanian UniversityTelefon0697675335

Punsim ne Gjermani – Mynih, kerkohet kujdestare

Gjermani – Mynih, kerkohet kujdestare – badante per nje zonje te moshuar shqiptare Kerkohet kujdestare per nje te moshuar ne Mynih – Gjermani. Te jene serioze, te qeta dhe te preokupuara.Me marreveshje vetem per 3 muaj. Nisja ne fund te Marsit 2020

Read More

Tirane, ofroj vend pune Babysitter

Kerkojme nje Babysitter per dy femije 8 dhe 6 vjec. Orari 13.00 -21.00.E shtuna pushim.Aplikantja duhet te kete njohuri te mira te gjuhes angleze dhe te jete e komunikueshme me femijet.Nese jeni te interesuar ju lutem dergoni te dhenat tuaja

Read More

Tirane, Ofroj vend pune Punonjëse shtëpie

Kerkojme nje Punonjese shtepie per ndihme ne punet e shtepise ne nje familje me dy te rritur dhe dy femije .Orari 08.00-16.00. E diela pushim.Preferohet nje punonjese me banim ne zonen e Freskut.Nese jeni te interesuar ju lutem dergoni te

Read More

Tirane, Ofroj vend pune Punonjëse shtëpie

Kerkojme nje Punonjese shtepie per ndihme ne punet e shtepise ne nje familje me dy te rritur dhe dy femije .Orari 08.00-16.00. E diela pushim.Preferohet nje punonjese me banim ne zonen e Freskut.Nese jeni te interesuar ju lutem dergoni te

Read More

Operatorë Shitjesh italisht – 500 EURO

Kompani telemarketingu kërkon të zgjerojë stafin me 10 Operatorë/e shitjesh telefonike. Ofrohet pagë bazë e lartë dhe bonuse të vazhdueshme e progresive.Ambjent pune pozitiv, me mundësi të mira rritje.Trajnim i vazhdueshëm. Kërkohet:– Zotërim i mirë i gjuhës italiane– Eksperiencë në shitje ose Outbound.– Qëndrim pozitiv dhe lirshmëri në komunikim– Korrektësi në vendin e

Read More

DELTA GROUP KERKON TE PUNSOJ SHOFER

Delta është pjesë e DELTA GROUP ku bëjnë pjesë kompanitë Deutschcolor, Delta Home, Thermoswiss, Dast dhe Delta.Delta është lider në tregtimin e pllakave, parketeve, hidrosanitareve dhe shumë aksesorëve të ndryshëm.Gjithashtu zotëron eksluzivitetin e disa kompanive të njohura ndërkombëtare si Aparici,

Read More

Kerkojme full / part time Operator Pagesa baze shume e kenaqshme (mbi 400 euro

Tirane-Qender, kerkojme full / part time Operator (anglisht, gjermanisht, spanisht, greqisht, frengjisht)*MED company operon dhe ofron zgjidhje bashkekohore ne fushen e marketingut . *Per ti paraprire dinamikes se tregut shpallim lajmerimin per operatore marketingu. *Pagesa baze shume e kenaqshme (mbi

Read More

Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ?

Web Cloud eshte ne kerkim te operatoreve telefonik ne gjuhenItaliane,Spanjolle,Gjermane,Angleze Nese jeni ambicioz dhe njihni mire nje nga gjuhet e mesiperme,Web Cloud eshte mundesia e duhur per te patur rroge te larte dhe per te qene financiarisht te pavarur Cfare

Read More