Blog

Bar Finger, kerkon te punsoj hostes part time

Paga dhe kushtet te punes shum te mira Adresa Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frasheri” Telefon: 0676896951

Kerkohet shofer per shitje ne terren me apo pa eksperienc

per shitje ne terrem. Me ose pa eksperience pune. Paga dhe Kushte pune shume te kenaqshme. Te kene makine Personale Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit Celular: 0694270079

Kerkohet Kasiere

(F/M) Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim Celular: 0695184735

Kerkoj puntor ne fushen e reklamimeve rroga e kenaqshme

Kerkoj puntor me eksperjence ne fushen e reklamave rroga e kenaqshme +siguracion tel O682002880

Volsvavegn bora 1.9 naf ne gjendje shum te mir

Volsvagen bora.1.9 nafte manual ne super gjendje viti 1999 kamje manual. sherbime te sapo bera.disqe alumini.4 xhama elektrik.timon tresh.kondicioner funksional.goma te mira.letra te sapo paguara.per nje vit.nr tel:0698764585

Kerkohet agjent FOREX NE GJUHEN ITALIANE PAGESA ME TE MIRA NE TREG 400 EURO + BONUSE

Kerkohet agjent FOREX NE GJUHEN ITALIANE PAGESA ME TE MIRA NE TREG 400 EURO + BONUSE KONTAKTONI NE 0695669419

Peugeot 307 1.4naft ne gjendje shum te mir me letra per i vit

Pezho 307 nafte 1.4 manual ne viti 2003 gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.kondicioner funksional.disqe alumini xhama elektrik super ekonomike .letra te paguara per nje vit.cmimi 1800ero i diskutushemnr tel:0698764585

Kerkohet Elektricist

Paga dhe kushte pune te kenaqshme Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire Celular: 0682044332 Telefon: 0682069315

Kompania HL Group BMW Albania Kerkon shitse

Te njohe markat BMW, Benz, Audi Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit Telefon: 0692060860

PUNËTOR PËR KROACI

PUNËTOR PËR KROACI (URGJENTISHT) · Muratorë (20 mjeshtër) · Tesarë /shallovanje (20 mjeshtër) · Knauf (20 mjeshtër) · Fasadë (20 mjeshtër) · Keramikë (15 mjeshtër) Kriteret: *Përvoja e punës (e domosdoshme) *Njohja e gjuhës bazike serbo-kroate, (përparesi por jo e

Read More