Blog

Punetore Shtepie

Kerkohet nje zonje per pastrim shtepie, gatim dhe hekur.Orari: Nga e hena ne te shtune, ora 08:30 me 16:30Kriteret: Eksperience te meparshme pune ne familje, korrektesi, seriozitet, etj. Mosha: nga 40 deri 48 vjeç.Vendi: kthesa e Kamzes, pallatet e Malejzianit, perballe

Read More

Punetore kopshti privat

Kërkojmë puntore për një kopsht privat në Astir , puntorja duhet të jetë banorë e zonës sepse puna do të jetë në dy orare paradite dhe mbasditë TEL: +355693479382.

Kerkoj te ndaj qerane ne Vlore

Jam nje vajze qe jetoj ne qytetin e Vlores, 22 vjece dhe jam e interesuar per 2 vajza per te ndare qirane e shtepise. Shtepia eshte ne zonen e Skeles, fare prane Universiteteve, 1+1, ka kapacitet per 3 persona, mjafte

Read More

Agjent Shitjesh

Kompania A&R kerkon te punesoje Agjent Shitjesh . Kriteret : te jene te komunikueshem , te afte per te punuar ne grup , te posedojne makine dhe patente te klasit B . Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 0686280796JU

Read More

Ofroj vend pune SHITES/E NE SUPERMARKET

Tirane, ofroj vend pune SHITES/E NE SUPERMARKETKerkojme punonjes per supermarket Conad ne zonen e Ish Parku te autobuzave dhe Astirit, femer dhe mashkull. Puna eshte me turne dhe nuk nevojitet eksperience. Studentet preferohen vetem turni i dyte. Te interesuarit te kontaktojne ne

Read More