Aparat Tensioni

Brand:Duam.al

1.700 L

Aparat Tensioni | Constant 14192-101

Emri :  Aparat Tensioni

Marka : Constant

Modeli : 14192-101

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aparat Tensioni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech