Biciklete Elektrike TWJISU

Brand:Duam.al

82.300 L

Biciklete Elektrike TWJISU | Electric Bike YZ618

Emri :  Biciklete Elektrike

Marka : TWJISU YZ618

Rrota : 26” inch

Pesha max :  120 kg

Shpejtesia max : 40 km/h

Distanca e udhetimit : +/- 45km me nje karikim

Kapaciteti i baterise : 12.5 Ah / 36V

Koha e karikimit : 4-5.5 ore

Fuqia motorrike : 800W

Viti i prodhimit : 2020

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biciklete Elektrike TWJISU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech