Ofertë!

Hoodi

Brand:Duam.al
(1 shqyrtim nga klient)

1.900 L

Hoodi për të gjitha mosha dhe të gjitha masa. Pambuk dhe ideal për të kombinuar veshjen tuaj këtë vjeshtë.

SKU: N/A Kategori: , , , Etiketë:
Masa

S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Ngjyrat

Bardhë, Zezë, Kuqe

1 shqyrtim për Hoodi

  1. Emirlanda Bajrami

    E mrekullueshme

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech