Kondicioner Portativ

Brand:Duam.al

8.500 L

Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria  | Kondicionere Portative

Kondicioner Aeroterme, first Austria, FA5571-2 me përmasa 56 x 10 x 8.5 cm, 2000 W, frekuesnca 50/ 60 Hz, 220-240 V, ekran LED, mbrojtje kunder mbinxehjes, punon me telekomande, rregullim/ ndryshim i temperatures etj

Detaje: 

Ngrohese First Austria eshte e pershtatshme per sezon dimeror dhe veror. Aeroterm punon me telekomande dhe eshte e pershtatshme per zyra, shtepi etj.

Nje pajisje qe po zevendeson kondicionerin dhe mjaft ekonomike !

SKU: N/A Kategori:
Ngjyrat

Bardhë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kondicioner Portativ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech