Kreher dhe Pjaster 2 ne 1

Brand:Duam.al

1.900 L

Kreher dhe Pjaster 2 ne 1 |Straight Comb

EmerKreher dhe pjaster

Detaje: Pajisja punon me korent, eshte praktike dhe efektive ne perdorim .I drejton floket lehtesisht sikur te jeni duke i krehur

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kreher dhe Pjaster 2 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech