Kufje me Bluetooth

Brand:Duam.al

4.200 L

Super Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W04

Emri :  Kufje

Modeli : Basesus Encok W04

Lidhja : Me bluetooth versioni 5.0

Koha per muzike : 3-5 ore

Koha me kutine e karikimit : 20-25 ore

Distanca e transmetimit : 10 metra

Kapaciteti i baterise : 

  • 300 mAh kutia mbajtese e karikimit
  • 30 mAh kufjet

Vecori : kunderujit, kutia mbajtese suporton edhe karikimin wireless etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent!

SKU: N/A Kategori: ,
Ngjyrat

Bardhë, Zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech