Ofertë!

Nike air të personalizuara

Brand:Duam.al

5.700 L

Atlete Nike Air, të personalizuara sipas dëshirë. Komforte, tërheqëse dhe me një dizanj të mrekullueshëm, këto atlete do ju bëjnë të ndiheni “on”.

SKU: N/A Kategori: Etiketa: ,
Ngjyrat

Bardhë

Numri

38, 39, 40, 41, 42, 43

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nike air të personalizuara”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright © Duam.al | Mundësuar nga ZoguTech