Smartwatch Amazfit

Brand:Duam.al

18.000 L

Smartwatch Amazfit GTS 2e | Amazfit GTS 2e

XIAOMI. 1.65 inch, sistem Operativ Android / iOS, zgjat 20-30 dite me nje karikim ne kushtet optimale te perdorimit, reziztente ndaj ujit deri ne nivelin 50 metra.

Detaje : 

Produkti eshte i markes Xiaomi, cilesia origjinale dhe sherben si matese e aktivitetit tuaj me nje numer te gjere funksionesh .

Xiaomi Amazfit ka disa funksione:

  • Ju njofton per cdo sms/ telefonate qe merrni ne celularin tuaj !
  • Monitorues multitracking per sporte te ndryshme !
  • Ekrani eshte gjithmon i ndezur dhe mundeon ta shikoni dhe nen driten e forte te diellit !
  • Eshte e ndertuar me GPS dhe GLONASS ne menyre qe te llogarise cdo distance!
  • Monitores per gjumin !
  • Mates per rrahjet e zemres

Xiaomi Amazfit nje produkt lehtesisht praktik dhe i domosdoshem ne jeten e perditshme ! 

SKU: N/A Kategori:
Ngjyrat

Zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartwatch Amazfit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech