T-shirt për meshkuj

Brand:Duam.al

2.300 L

Tshirt për meshkuj. Cilësore, me ngjyra të ndryshme dhe masa të ndryshme.

Masa

S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Ngjyrat

Bardhë, Zezë, Kuqe, Blu

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “T-shirt për meshkuj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech