Ofertë!

Tshirt

Brand:Duam.al

1.800 L

Tshirt për femra. Cilësore, me ngjyra të ndryshme dhe masa të ndryshme.

SKU: N/A Kategori: , , , Etiketë:
Masa

S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Ngjyrat

Bardhë, Zezë, Kuqe, Blu

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tshirt”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NIPT: M24822202A - © Zogu Group 2022| Developed & Designed by ZoguTech